Das bedeutet: Kann leider nicht mit euch ans Citroen Treffen 2020 in Polen fahren. Um aber einige von euch zu sehen und schöne C6 Stunden zu erleben hat sich folgende Idee in meinen Kopf angesiedelt:
Im C6 ohne Zweifel in die Eifel

Meine Vorstellungen wären vom 17.09.2020 bis 20.09.2020 im Hotel "Der Seehof" in 52396 Heimbach am Rursee. Eine wunderbare Gegend, diese Eifel, war noch nie dort aber schon viel gehört. Auch das romantische Städtchen Monschau, bekannt wegen den vielen Senf-Sorten, ist ganz nah.
Hat jemand Lust, mir zu helfen in der Eifel ein Treffen zu organisieren.
Wie gesagt, das ganze ist eine Idee aber gebt doch bitte euren Senf dazu


Liebe Grüsse
Thomas
In juli en augustus kan ik meestal geen vakantie opnemen. Ik moet dan rekening houden met de schoolgaande kinderen van onze medewerkers. Dat betekent dat ik in 2020 helaas niet mee kan naar Polen voor de ICCCR reis. Maar omdat ik toch graag jullie weer wil zien, en gezamenlijk mooie uren met jullie te beleven, heb ik het volgende bedacht:
In de C6 zonder twijfel in de Eifel!
Mijn idee is om van 17.09.2020 tot 20.09.2020 in hotel "Der Seehof" in Heimbach am Rursee (postcode 52396) in te kwartieren, en van daaruit het prachtige Eifel gebied bezoeken, ik was daar nog nooit, maar heb er veel van gelezen en gezien! Ook de romantische stadjes als Monschau b.v., bekend door zijn vele mosterd soorten, is daar dichtbij. Heeft iemand zin mij te helpen om dat te organiseren?
Zoals gezegd, het is maar een idee, maar wie wil erop reageren en/of ziet er ook wat in?
Groetjes van Thomas